Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Pokud v následujícím textu nenaleznete odpověd na svou otázku - neváhejte a kontaktujte nás!

PROVOZOVATEL:

Můj šperk s. r. o.                                              info@mujsperk.cz, silive@saradinova.com

Sněženková 498                                               724 856 104

541 01 Trutnov                                                 IČO: 288 46 885

 

Zapsáno v Obchodním rejstříku v Hradci Králové, oddíl C , vložka 30649

 

OBJEDNÁNÍ

Zboží lze objednat pomocí e-shopu nebo telefonicky na telefonním čísle 724 856 104. Při telefonické objednávce je třeba znát přesný název, rozměr a odstín zboží.  Po obdržení objednávky budete do 48 hodin kontaktování pro rekapitulaci objednávky.

CENY ZBOŽÍ

Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku zboží v době objednávky. 
Ke každé dodávce zboží vystaví dodavatel daňový doklad, který zašle kupujícímu se zasílaným zbožím. V případě osobního odběru ho obdrží zákazník v místě odběru a je povinen si při přebírání zboží překontrolovat.

ZPŮSOB PLATBY  ČR

OSOBNÍ ODBĚR : platíte pouze cenu kupovaného zboží.

DOBÍRKA : k částce za zboží účtujeme poštovné a balné v ceně 120,-- Kč, obchodní balík

BANK. PŘEVOD : k částce za zboží účtujeme poštovné a balné v ceně 85,-- Kč, zároveň od nás obdržíte variabilní symbol, který bude identifikovat Vaši platbu.  Zásilka bude odeslána jako Obchodní balík.Rozdíl ceny hradíme.

EXPRES : k částce zboží účtujeme poštovné a balné v ceně 170,-- Kč, kdy garantujeme dodání zboží do 24 hodin od potvrzení Váši objednávky.

Celkovou částku prosím převeďte na účet číslo : 280 025 9212  kód banky 2010  FIO.

Při nákupu nad 1500,-- kč doprava zdarma.

ZAHRANIČÍ

DOBÍRKA : k částce za zboží účtujeme poštovné a balné v ceně 190,-- Kč

BANK. PŘEVOD : k částce za zboží účtujeme poštovné a balné v částce 95,-- Kč, zárověň od nás obdržíte variabilní symbol, který bude identifikovat Vaši platbu.

Celkovou částku prosím převeďte na účet číslo : 280 025 9212  kód banky 2010  FIO.

PODMÍNKY DODÁNÍ

Při osobním odběru v Trutnově je Vaše zboží nabaleno nejpozději do 5 pracovních dnů (nepočítaje den objednání) a je odeslán informační e-mail nebo SMS o tom,  že je zboží připraveno k vyzvednutí. Poté si zboží vyzvednete na předem domluvené adrese. Zákazník je povinen si při přebírání zboží překontrolovat. V ostatních případech zboží zasíláme doporučenou zásilkou České pošty.

Zboží Vám bude odesláno ve lhůtě nejpozději do 5 pracovních dnů, u vybraného zboží do pracovních 14 dnů (nepočítaje den objednání) a Česká pošta ho doručí obvykle  do dvou pracovních dnů.

Při zvolení platby předem expedujeme zboží do 5 pracovních dnů,  u vybraného zboží do pracovních 14 dnů od data připsání finanční částky na náš účet.

CHYBĚJÍCÍ ZBOŽÍ

Pokud některé zboží z Vaší objednávky není skladem, budeme Vás telefonicky či e-mailem kontaktovat. Sdělíme Vám termín dodání popř. nabídneme náhradu zboží. Pokud jste zadali platbu na účet, zašleme Vám přeplatek zpět v balíčku. Při platbě na dobírku bude dobírečné o hodnotu chybějícího zboží nižší.

REKLAMACE

Záruka na zboží je 24 měsíců.
Při případné reklamaci nás kontaktujte emailem na naši adresu info@mujsperk.cz . Vše s Vámi ihned probereme a zboží v případě závady vyměníme.
Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem internetovém obchodě, čehož je důkazem daňový doklad.

STORNO ZBOŽÍ

Odeslaná objednávka je pro obě strany závazná. Pokud však došlo k nějakému omylu, prosím kontaktujte nás co nejrychleji, pokusíme se vše vyřešit dohodou.
Zákazník má v případě doručení zboží poštou právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu pod podmínkou, že zboží, které mu nevyhovuje, nebylo poškozeno nebo použito.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.

Zadáním e-mailové adresy zákazník souhlasí se zasíláním obchodních sdělení.

Nejsou v žádném případě poskytovány třetí osobě.

INFORMACE O ZBOŽÍ

Potřebujete vědet více o zboží, které chcete objednat? Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

info@mujsperk.cz

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ